Mistrovství ČR družstev mladších žáků BRNO 13. - 15. 6. 2014


Historický přehled výsledků

výsledky a rozlosování na chess-results
Údaje jsou pouze předběžné. Soupisky lze upravovat do 13. 6. 16:00.          propozice
Rozhodnutím Komise mládeže ŠSČR byly propozice doplněny o údaj, že soutěž se započítává na rapidLOK ČR.

          tiskopis přihlášky

          jídelníček
Kromě snídaní, obědů a večeří bude po celou hrací dobu k dispozici turnajový bufet

          mapka areálu

          časový rozpis

          Přehled přihlášených družstev

     Pokyny k příjezdu

   Vjezd do areálu kolejí je z ulice Lipová. Ubytovaní účastníci se dostaví na blok A3 / hotel Garni/. Hotel Garni má svoje parkoviště pod hotelem, parkovné je zde zdarma. Parkující řidiči se budou řídit dle návodu na parkovišti. Ostatní informace obdrží ubytovaní na recepci. Zde budou rozděleni a odesláni do jednotlivých bloků. Před tím vyplní přihlašovací lístky pro hotel.

Neubytovaní účastníci do objektu univerzity vjet nemohou, ale pojedou po ulici Lipová stále nahoru a odbočí vpravo na ulici Vinařská, kde mohou zdarma parkovat. Z této ulice vede do areálu univerzity několik pěších cest (areál se nemusí obcházet). Ti, co použijí veřejnou dopravu, pojedou z hlavního nádraží tramvají číslo 1 směr "Bystrc" a vystoupí na zastávce "Lipová"

Prezence všech účastníků je v menze, kde se bude hrát. Zde se předají soupisky, vyřídí stravenky. V 16.00 zde proběhne zahájení mistrovství.

     Aktuality

   
Ondřej Vraj (Elo rapid 1911 ) by rád hostoval za některé družstvo na MČR ml.žáků. Zájemci nechť se ozvou na mail fra.veselsky@gmail.com
Pan Biolek nabízí prodej šachové literatury - nabídku najdete zde.

     MHD v Brně

    Nejlevnější jízdenka stojí 20,- Kč (10,- Kč poloviční), je přestupní a platí 15 minut. Jízdenka za 25,- Kč (12,- Kč poloviční) je rovněž přestupní a platí 60 minut.
Jízdenku lze koupit v předprodeji, uhradit SMS zprávou, nebo koupit přímo ve vozidle u řidiče (to je ale s přirážkou).
Celodenní jízdenka stojí 90,- Kč. V sobotu a v neděli mohou na tuto jízdenku cestovat dvě osoby starší 15 let a tři osoby mladší 15 let.
Více informací najdete na odkazu zde

     Brněnský festival ohňostrojů

    Využijte jedinečné příležitosti a navštivte zdarma v sobotu večer na brněnské přehradě soutěžní přehlídku ohňostrojů. Ohňostroj začíná ve 22.30, končí zhruba ve 22.50. Již před začátkem ohňostroje od 19. hodiny je brněnská přehrada plná kolotočů a stánků s občerstvením. Nejpohodlnější doprava je tramvají číslo 1, která jezdí v posílených časových intervalech (po skončení ohňostroje ve dvouminutových) Po skončení ohňostroje tak můžete už ve 23.15 vystupovat na zastávce "Lipová" u kolejí na Vinařské. Autem jet nedoporučujeme, o ohňostroj je velký zájem, ocitnete se v zácpě a na přehradě budete mít problém s parkováním.

     Zoologická zahrada a jízda lodí po brněnské přehradě

    Pro děti jistě velice atraktivní aktivity, ale časově náročné - každá zabere nejméně tři hodiny času. Vhodné realizovat před mistrovstvím anebo v neděli bezprostředně po jeho skončení.

     Zajímavé památky v Brně, kam se dá dojít z kolejí pěšky

   
Hrad Špilberk, zvaný též "žalář národů" - jeho kasematy se zájemci organizovaně navštívíme v sobotu.
Náměstí Svobody: v sobotu zde od 11.00 do 15.00 proběhne výstava historických vozidel v rámci jízdy veteránů Praha - Brno - Praha.
Pavilon Anthropos (expozice o nejstarším osídlení Moravy s obrovským mamutem)